A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Rady místních pro české turisty:)

| admin2
admin2
Téma "poradíme pomůžeme" bylo vzhledem k opakovaným osobním výpadům skryto, pokračujme prosím v diskuzi zde:) a to nejlépe v diskuzi pouze o cestování. Díky za pochopení a přejeme příjemnou cestu!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.04.2013 05:43 82.114.209.***
Re: Rady místních pro české turisty:) 

I to prvé dieta nemá nič z europana.

VitekL 25.05.2012 19:31

Jeden poznatek, příjemný. V Manile na odletu je levnější letištní poplatek (není součástí ceny letenky a platí se na místě) V lednu to při mezinárodním letu bylo 750 PHP, teď už je to 550.

slivovicka
16.05.2012 11:54 121.1.24.***

Uz jsem cenu zjistila a z baliku nic nebude. Nastesti mam hodne mista v batohu :-)

• Anonym (8)
milan
14.05.2012 02:22 112.198.77.***

Ahoj slivovicko [jinak pro nas Moravaky pekny jmeno, haha] - ja jsem chtel letos,v lednu ci unoru neco poslat, pro jednu firmu do Cech nejake vzorky mistni produkce a tak jsem navstivil postu a zjistil, ze kilo odeslane odsud stoji 1700 peso. Takze by se rejze docela prodrazila.

slivovicka
06.05.2012 11:59 83.240.65.***

Ahoj,
chci se zeptat "místních" jestli mají zkušenosti s posíláním balíku do ČR? Kolik to tak stojí a pod. Chtěla bych si přivést z Filipín rýži, ale asi bych překročila váhový limit do letadla. Tak mě napadlo poslat si pár kilo poštou. Ale nevím kolik stojí poštovné, tak aby se to neprodražilo.
Dík za odpověď

Rudo
13.04.2012 20:23 93.174.180.***

Konečne,že sa už aj úrady schopili,a dúfam že ho aj odchitia,lumpa jedného,a nie do basy ale na psychiatrické oddelenie ho strčia,a na hodne dlho.

Fero
13.04.2012 14:45 78.102.53.***

Bezpečně kromě Manily jsme se cítili všude. To, že po KB jde i jejich policie byla otázka času. Vím o tom dost, ale nechtěl a nechci to rozepisovat. Stejně působí resp. se skrývá na Boholu a po dalších ostrovech stejně cestujete sami.

W
13.04.2012 12:52 82.114.209.***

Dobrá správa pre turisty ,dohladné dobe sa očistia filipíny od velkého podvodníka K-B >:)
,Filipínska policia už po nom patra. A Český a Slovenský turisti budú moct jazdit bezpečne na Filipíny. (((clap)))

Fero
09.04.2012 15:13 78.102.53.***

Ta loď, kterou Milan buduje bude 12m dlouhá s plošinou. Jinak mě objektivně seznámil se situací v oblasti turistiky na Boholu. Ještě dokončuje dům, kde hodlá poskytovat ubytování. Je přímo u moře.

Neregistrovaný uživatel
09.04.2012 08:01 112.198.77.***

To s tou znalostí veškeré fauny potvrzuji, máte v tomhle obrovský zkušenosti. Já se to trochu snažím učit, protože by byl trapas, kdybych vyjel (jak píšete, máme ve výstavbě loď, sloužící primárně k rybaření)s lidma na moře a nepoznal, co jsme vlastně chytili. Jinak škoda, že nebylo víc času, moc rád bych "nasál" těch informací od Vás více Milan

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu