A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Mindanao - bezpečnost

| Alča R.
Ahoj, chci se zeptat, zda někdo neví, jak moc je to nebezpečné na Mindanau pro dvě blond Češky, mně je 25 a kamarádce 22. Na Mindanau bychom rády strávily asi týden a pozorovaly tam ptáky.

Alča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
guapo
19.04.2011 20:50 213.195.237.***
RE: dotaz bezpečnost 

Ahoj,
pokud už v Manile máš zajištěný spolehlivý doprovod,nevidím nikde problém.Filipíny nejsou více nebezpečné než jakákoli jiná země.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
iva c
05.04.2011 00:26 78.102.208.***
dotaz bezpečnost 

Ahoj,
vim, že už je to rok zpátky, ale byly jste nakonec na filipínách? cítily jste se nějak nebezpečně? Já bych spíš chtěla do Manily, znám tam několik místních.. je mi 22 a letěla bych sama a pak už by se mnou vždycky někdo byl. Jen se chci zeptat na ty pocity z bezpečnosti, protože místní můžou vždycky mít trochu zkreslené mínění?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
guapo
23.12.2010 14:09 213.195.237.***
RE: Mindanao - bezpečnost 

Záleží na tom, kde konkrétně chcete jet. Ale hlavně nedoporučuji západní část, kterou obývají muslimové. Je to nebezpečné i pro filipínce z jiných regionů, protože ostatní jsou jiného vyznání.

Alča R.
07.11.2010 20:48 195.113.56.***
Mindanao - bezpečnost 

Ahoj, chci se zeptat, zda někdo neví, jak moc je to nebezpečné na Mindanau pro dvě blond Češky, mně je 25 a kamarádce 22. Na Mindanau bychom rády strávily asi týden a pozorovaly tam ptáky.

Alča

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu