A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Manila

| slmiki
slmiki
Dobrý den
právě jsem se vratil z Manily, chci se zeptat jake mate zkušenosti s airphilexpres? myslím ceny,presnost letu atd atd.Taky bych se rad zeptal na zkušenost jak si EKONOMICKY pronajimat osobní auto na Filipinach jelikož tam jezdím pravidelne do oblasti Alabang,Muntilupa, San Pdro, Santa Rosa.
Dekuji za informace, samozřejme v případe zájmu se rád podělím o své vlastní zkušenosti, jezdím tam 5 let, Anton
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
slmiki 13.11.2010 03:57

Dobry den zkusenosti s airphil mam spatne letel jsem s nima poprve a naposled cena letenky z Cebu do Manily byla 1748 peso jednosmerna zpozdeni 2h a letadlo hruza vrtulove vetsinou litam s Cebu pacific.Pronajmout auto na Filipinach z mych zkusenosti je jen s ridicem ja ziju v Cebu cca 3 roky tak s pronajatim autem od svych znamych nemam problem ceny jsou ruzne od typu auta

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
notna4
03.11.2010 17:45 88.101.120.***

Dobrý den
právě jsem se vratil z Manily, chci se zeptat jake mate zkušenosti s airphilexpres? myslím ceny,presnost letu atd atd.Taky bych se rad zeptal na zkušenost jak si EKONOMICKY pronajimat osobní auto na Filipinach jelikož tam jezdím pravidelne do oblasti Alabang,Muntilupa, San Pdro, Santa Rosa.
Dekuji za informace, samozřejme v případe zájmu se rád podělím o své vlastní zkušenosti, jezdím tam 5 let, Anton

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze