A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Donsol

| Veron82
Veron82
Ahojte, muzete mi nekdo poradit jak se dostat z Legaspi (Donsolu) do Cebu nebo na Bohol? Jede tam nejaka lod? Nasla jsem pouze lety do Cebu, ale jsou dost drahe. Jedna se mi o termin 7.3. a 8.3.by jsme chteli jinam.

Predem moc diky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Veron82 25.02.2011 14:47
RE: RE: Donsol 

Ahoj Lindo, díky moc za info. Nakonec jsme to vyřešili trochu jinak. Itinerář: Hong Kong - Manila - Bohol - (Malapascua) - Cebu - Boracay - Manila - Legazpi - Manila - Hong Kong. Budeme na Filipinách 20 dní, myslíš, že se to dá zvládnout? Většinu absolvujem letecky, nebylo to opravdu moc drahé. Letenky na Bohol jsme koupili od nás, akorát jsme nedostali ještě žádné potvrzení. Z banky to strhli,ale nevím, jestli si letenku musíme vyzvednout v Manile, nebo stačí reservation number. A na závěr, jaké máme počasí? :) Díky

Belinda004 25.02.2011 09:29
RE: Donsol 

Ahoj Verco,
v neděli jsem se z Filipín vrátila a hned bych jela zpět. Krása.
Lod tam určite jede, my jsme tedy leteli obráceně z Cebu do Manily a z Manily do Legazpi. Loď by jela strašně dlouho, je to dost dálka, ale určitě tam něco pojede. Lodě vyjdou ale dost dráž než letenky, cenově si moc nepomůžete. Jen trajekt z Cebu na bohol stojí 500 PHP jedním směreme a to je jen 2 hod jízdy. Koukněte na proma. My jsme lítali se Zest Airways za pár korun. Chce to ale sledovat skoro každý den, mají teď dost promocí. Letenka byla myslím okolo 900 PHP ;-) good luck a tiště vám závidím, že máte krásné Filipíny před sebou. Kdyby Tě neco zajímalo ještě tak klidně napiš.
Linda

Veron82 19.02.2011 18:04
Donsol 

Ahojte, muzete mi nekdo poradit jak se dostat z Legaspi (Donsolu) do Cebu nebo na Bohol? Jede tam nejaka lod? Nasla jsem pouze lety do Cebu, ale jsou dost drahe. Jedna se mi o termin 7.3. a 8.3.by jsme chteli jinam.

Predem moc diky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu