A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Bohol nebo Palawan???

| Pítuš
Pítuš
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli mi někdo nemůžete poradit...Chystáme se 19.11. na Filipíny. Máme zhruba vymyšlenou trasu ale rozhodujeme se jestli se podívat na Bohol nebo Palawan. Na Filipínách strávíme jen 14 dní takže všechno asi nestihneme...Můžete mi někdo napsat vaše poznatky z vaší zkušenosti? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lipka
23.01.2013 14:23 81.30.244.***
Re: Bohol nebo Palawan??? 

Dobrý den, dnes jsem po delší době navštívila Orbion...jestli máte zájem se podívat, mám fotky včetně komentářů na lippka.rajce.net.

Dušan
04.01.2013 09:31 94.113.21.***

Dobrý den, 1.3. odlétám s manželkou na Filipíny, máme na to 23 dní. Plánuji strávit polovinu času ve vnitrozemí Luzonu a polovinu na Palawanu. Na Filipínách jsem dosd nebyl... Je mi 53, jsem nezávislý cestovatel, potapěč, nesnáším masovou turistiku, jsem z Brna.
Budu vám velice vděčný za kontakt - rady. Pokud tedy budete tak laskavý : email :
dusan.postr@gmail.com
Díky.

Neregistrovaný uživatel
29.10.2012 19:35 217.112.174.***

Dobrý den, určitě se ozvu...nebo když tak mail mám lipka.lipka@centrum.cz...návrat 2.11. :-) doufám :-)

Fero
24.10.2012 19:52 217.30.64.***

LP používejte snad jen orientačně. My podle něho jezdíme snad 20 let a slouží dobře. Vždy je dobré se rozhodovat na místě. Jinak Vám přeji příjemný pobyt. Dovoli si požádat o info na těchto stránkách až se vrátíte. Děkuji. Hlavně si vyměnte dost peněz již v Manile.

Libuše Nagyová
24.10.2012 13:35 81.30.244.***

Dobrý den, moc díky za info, včera mi došla nová Lonely Planet, prostuduju to ještě. S pozdravem
LN

Fero
11.10.2012 16:19 217.30.64.***

Nejsem si jist, ale v tomto období jsou deště a Palavan patří mezi "deštivé" ostrovy. V El Nidu jsou i luxusní vilky pro ubytování, ale nejsou u moře. My jsme se druhý den přestěhovali do zálivu, ale ubytování již nebylo tak dobré. Vlastně zkuste ubytování na dobré úrovni přímo v zálivu. Při pohledu na moře jděte vpravo - téměř na konec zálivu- Je tam restaurace s ubytováním - vlastníkem je švéd, nebo švýcar. V zálivu se stejně nejde koupat.

• Anonym (55)
Libuše Nagyová
11.10.2012 13:35 81.30.244.***

Dobrý den, na Palawan se chystáme na konci tohoto listopadu. Původně to měla být jen služební cesta na Taiwan na necelý týden, ale chceme si to protáhnout o nějakou destinaci, když už pojedeme tak daleko. Už z dřívějších doporučení se mi nejvíce líbí Palawan, problém je, že nebudeme mít moc času - jen týden i s cestou z Hongkongu a zpět a cesta bude dost komplikovaná. Chceme si tentokrát trochu oddechnout - zvolit jedno místo na bydlení a odtud podniknout výlety. Láká mne El Nido i okolí Sabangu, jak tu píšete. Je lepší letět do PP nebo přímo do El Nida? Kde je nějaké fajn bydlení? Líbily by se nám chatky nejlépe u pláže. Taky jsem se mnohde dočetla (i v Lonely Planet), že počasí od října je OK, ale tuhle jsem zase četla, že do nového roku tam není nic moc..Ale s tím asi nic nenaděláme, termín je daný. PS jsem ze Zlína:-).Budu ráda, jestli mi poskytnete pár informací. Moc díky. Liba

Ramoon
11.10.2012 11:34 83.208.85.***

Tak zalezi spise na vas. Na Palawanu je krasna priroda, El nido je takove thajske Krabi. Vylety na ostruvky kolem El nida jsou moc pekne a jsou tu na forum popsane, tak nemusim nic dodavat. Ale Palawan neni jen o El nidu, jedina nevyhoda ze je to tam trosku rozlezle, cestovani zabere trosku vice casu. Presun PP- El nido 6 hod. Vice se docete zde na forum o Palawanu. Myslim ze na Palawan je optimalni tak tyden casu i vic jinak se uzenete.
Na Boholu jsem jeste nebyl, ale precetl jsem si o tom dost abych vedel ze je to potapecka destinace, je tam vice lidi, ale jdou tam podniknout moc pekne vylety. Vice se dozvite zde na forum o Boholu.
Nekomu se libi to nekomu ono, ale prevlada nazor i na cizich portalech, ze Palawan je hezci. V lednu budu na par dnu nejspise na Boholu tak pak budu srovnavat.
P.S. Martin ma pravdu elektrika se vypina pres den(coz je i logicke), ne na vecer jak pise Emis. Takze pokud je vice lidi na pokoji, bacha aby jste nepodcenili nabijeni pristroju ;-)

Neregistrovaný uživatel
11.10.2012 07:18 195.113.160.***

Letíme sice 19.11. ale s China airwaves...Na Filipínách jsme ještě nebyli a příspěvky na to jestli Bohol nebo Palawan se tu dost liší. Uvidíme jak se rozhodneme a možná se tam potkáme:-)

• Anonym (1)
T.
09.10.2012 20:43 88.101.105.***

Pokud letíte s Emirates, tak letíme 19.11. spolu, ... letos letíme Palawan, ale Bohol je také super, ... takže můžem někde zajít na pár San Miguelů

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu