A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Whale Shark

06.01.2012 04:58:06 | slmiki
slmiki
Nedavno objevili ve meste Oslob na ostrove Cebu pohyb velrybich zraloku dozvedel jsem se to teprve dnes od nasich zakazniku z resortu Oslob je od naseho resortu cca 20min jizdy tak uz se tesim jak si je nafotim

http://www.youtube.com/watch?v=I1kK_6DyAVQ

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Filipinec 13.10.2013 10:11
Re: Whale Shark  

Nebo zkuste tohle, nebyl jsem uvnitř, jen jsem si to opsal z cedule v Oslobu, ale je to cenově mnohem níž, i když samozřejmě obyčejné podmínky, žádný luxus, ale na přespání by to podle mne mělo bohatě stačit. Ty fan mají společnou koupelnu, ale 2 lůžák, klimoška a vlastní kouipelna za 800 PHP je velmi dobrá cena
http://www.oslobnewvillage.com/
Je to v městečku Oslob, takže 10 minut autem od žraloků, ale oni vám za solidní cenu nabízí tricykle atd.

Petra
12.10.2013 21:41 46.13.53.***

Mě se také Eden resort moc líbí, ale přečtěte si recenze na tripadvisor. Široko daleko není žádný krám a ani jiná restaurace, takže s jídlem jste odkázáni na tu v hotelu, která je dle recenzí průměrná, ale za to na místní poměry dost drahá. Píšou 300-400 PHP na osobu za jídlo, tak aby někdo nebyl překvapený :-)

koneky 12.10.2013 12:02

Díky všem za odpověď. Eden Resort vypadá fajn (až na ty storno podmínky :-X ). Ještě poslední dotaz; bude lepší naplánovat potápění ve "všední" dny kvůli počtu návštěvníků, nebo to s víkendem vyjde nastejno :-\ ?

Tina21 10.10.2013 17:02

Len poznamka - ja som tam ešte nebola - chystame sa vo februari 2014, info bolo z cestopisu od Martin221.

Neregistrovaný uživatel
10.10.2013 15:06 193.86.148.***

Já si právě udělal rezervaci přes Agodu na únor do Eden resort, je to cca 20 min od žraloků a pokud máš zájem tak hotel organizuje i dopravu ... www.eden.ph

Filipinec 09.10.2013 22:19

Byli jsem stejně jako Tina. Ale pozor To ubytko není tam, kde jsou žraloci, což se nedočteš, ale ve městě Oslob, což je 10 min autem od žraloků - odvoz byl v ceně, George má náklaďáček se sedačkama na korbě.
A za 2500 PHP za noc bych však čekal vícerozhodně jinde více dostaneš - Byla tam společná koupelna pro 2 pokoje. Teplá voda, jak ji tam píšou, v ní nebyla, ve sprše byla jen studená. A pokoj nám neuklízeli a nepřevlékali - byli jsme tam 3 noci. A na pokoji krom postele a malinkého stolečku nic dalšího nebylo - žádná skříň ani židle.
Nevaří se tam. V městečku je spíše jen stravování pro místní, vařili jsme si tedy nebo koupili smažené a grilované kuře. Ale v obchodech a na trhu si nakoupíš bez problémů, co potřebuješ, nádobí tam je k kuchyni taky a společná lednice taky.

Nepříjemné je, že chtějí 50% dopředu. Kamarád byl na Filipínách, tak jim to v jejich bance vložil na účet. Poslání Western Union ti to ještě o pár set korun prodraží. Paypal nebo platba kartou možná není

Tina21 09.10.2013 09:27

koneky - mrkni do cestopisu Martin221, prenocovali v Oslobe, kontakt na ubytko:
http://georgeandjimmywhalesharks.webs.com/

Ramoon
08.10.2013 20:34 78.45.210.***

Jirka:
Ano mel jsem to planovane jako jednodenni vylet, nicmene v pul devate rano uz bylo po vsem a tak jsem pak improvizoval, respektive jsem zustal az do odpoledne na nadherne plazi u Lillo-ann.
Ten rok jsem byl prave na Palawanu a pak jsem preletel na Boracay. Musis bohuzel pres Cebu a nebo Manilu. Uvidis jak to bude vychazet v pomeru cena - cas.

koneky 08.10.2013 13:29

Má někdo nějaký tip na ubytování v Lillo-ann a okolí, případně přímo v místě potápění, aby byla záruka opravdu brzkého příjezdu?

Jirka
07.10.2013 14:59 37.48.33.***

Ramoon: Jestli tomu dobře rozumím, tak jsi si na žraloky udělal jednodenní výlet z Damaguete? Na hedvabné stezce jsem četl, že jsi byl i na Palawanu a Boracay. Nehodil bys prosím tvůj itenerář jak jsi jel a jak ti to navazovalo :-\ Dá se z Boholu nebo Damaguete dostat na Palawan bez nutnosti se vrátit do Cebu? Díky :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu