A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Potápění

13.04.2011 18:56:45 | Baru26
Jelikož Filipíny patří mezi nejlepší potápěčské lokality světa (a zároveň jedno z nejlevnějších potápění, cca 1600 peso za ponor vč.vybavení - někde i oběda), pokud nemáte kurz, můžete se obrátit na Matese (skype : darren.matysek), který žije na Panglau, je možné s ním udělat kurz v češtině (pro které je angličtina bariérou) Kurz je navíc levnější než v ČR! a potápění na Balicasagu a Pamilacanu je nádherný.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lukas Nekvapil
23.08.2012 10:17 88.101.214.***
ŽÁDOST O POMOC !!!  

Ahoj,

zdravím všechny, kdo měli tu možnost se setkat s Matesem a využít jeho skvělých služeb. Bohužel Vám musím sdělit, že Mates před sedmi dny zemřel na rakovinu... Zanechal po sobě malého syna, ženu Leberty a bohužel i účet za hospitalizaci v nemocnici. Jeho žena aktuálně nemá žádné prostředky na to, aby to uhradila, jelikož veškeré své finance investovali do Matesova léčení. Neuhrazený účet činí 56.000,- Pesos, což je asi 28 tis. Kč. Já určitě přispěji (5000,- Kč) a chci Vás touto cestou požádat, jestli můžete kdokoli, jakkoli přispět, prosím obraťte se na mě na mailu nekvapil@lunek.cz nebo na tel. 724285478 a dohodneme se na dalším postupu. Samozřejmě to dost spěchá. Chtěl bych vybrané peníze zaslat naráz kvůli úspoře za poplatky. Pokud by mi někdo nedůvěřoval, je možné finance zaslat přímo jeho ženě na účet (bank account 1089-1748-44 Leberty P Juanitas. Swift code : BOPIPHMM, The address of the bank is 108 Dumaguete Gov. Perdices 108-001020 area code 6222, The name of the Bank is BANK OF THE PHILIPPINE ISLAND). Děkuji předem všem. Lukáš Nekvapil

Fero
10.04.2012 18:19 78.102.53.***
Re: Potápění  

Matesi. Dovolená vyšla. Byli jsme asi 2 dny s Milanem Aksmanem na Panglau. Pak jsme udělali Siquior, Bohol, Cebu, El Nido a Donsol. V té době jste byl nemocen. Nejsem si jist, ale příští rok asi uděláme pořádně celé Cebu a Mindoro.

Mates Scubafil 04.04.2012 14:49

Mates se dneska vratil ze spitalu :-). Maily od Tebe uz jsem cetl, Hned jak se rano trochu rozkoukam, sedam k tomu a odpovidam na maily..

slivovicka 03.04.2012 20:38

A nějaký další kontakt na české potápěče by nebyl. Chtěla bych to na Filipínách zkusit, ale anglicky umím jen velmi málo, takže čeština případně slovenština by byla fajn. Bohužel Mates mi na mail neodpovídá.

• Anonym (3)
Baru82 13.04.2011 18:56
Potápění  

Jelikož Filipíny patří mezi nejlepší potápěčské lokality světa (a zároveň jedno z nejlevnějších potápění, cca 1600 peso za ponor vč.vybavení - někde i oběda), pokud nemáte kurz, můžete se obrátit na Matese (skype : darren.matysek), který žije na Panglau, je možné s ním udělat kurz v češtině (pro které je angličtina bariérou) Kurz je navíc levnější než v ČR! a potápění na Balicasagu a Pamilacanu je nádherný.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu