A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

plán cesty - itinerář

27.09.2012 14:35:30 | cupka
cupka
Mám sestavený 3 týdenní itinerář cesty po Filipínách.
Jelikož chci kupovat letenky na přelety po Filipínách dopředu, potřebuji časy na jednotlivých místech, či ostrovech dopředu naplánovat.
Najde se někdo, kdo by se na to zkušeným filipínským okem mrknul a popř. poradil, kde zůstat o jeden, či dva dny déle, nebo naopak někde ubral?

Takhle se mi stalo, že jsem si na Chiang Mai v Thajsku naplánoval jen 3 dny a pak na místě zjistil, že jsem měl 2 dny přidat :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fero
06.10.2012 17:01 217.30.64.***
Re: plán cesty - itinerář  

Také se nám to stává, ale s tím se nedá nic dělat. Na druhé straně je někdy dobré si letenky koupit až na místě - nám se dařilo. Hlavní je neplánovat si velké přesuny- poučeni z letošní výpravy příští rok jen dva ostrovy. Na Bohol stačí dva dny - nechá ze zvládnout za jeden a hned pryč. Záleží co chcete na Filipínách vidět.

• Anonym (1)
emis
30.09.2012 02:50 121.54.54.***

napis mi na emilsevcik@yahoo.com bydlim na filipinach 2 roky tak ti zkusim poradit

Filipinec 29.09.2012 00:22

Pošli, kouknu :-)

cupka 27.09.2012 14:35
plán cesty - itinerář  

Mám sestavený 3 týdenní itinerář cesty po Filipínách.
Jelikož chci kupovat letenky na přelety po Filipínách dopředu, potřebuji časy na jednotlivých místech, či ostrovech dopředu naplánovat.
Najde se někdo, kdo by se na to zkušeným filipínským okem mrknul a popř. poradil, kde zůstat o jeden, či dva dny déle, nebo naopak někde ubral?

Takhle se mi stalo, že jsem si na Chiang Mai v Thajsku naplánoval jen 3 dny a pak na místě zjistil, že jsem měl 2 dny přidat :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu