A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

Filipíny 16 dní, co se dá stihnout

20.10.2016 11:24:48 | Jarda007
Jarda007
Zdravím,

mám dotaz. V listopadu míříme na Filipíny na nějakých 16 dní, máte doporučení jakou cestu na tuto dobu zvolit a co případně vidět? Líbilo by se mi sopečné jezero, čokoládové vršky a ostrovy Cebu a Palawan.

Děkuji moc všem předem za poznatky.

Jarda
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Filipinec 08.01.2017 22:40
Re: Filipíny 16 dní, co se dá stihnout  

Kriste pane, nejdříve ty Filipíny poznejte a pak sem dávejte zaručené rady. Tak v Davau se žádný lov na drogové dealery nekoná. Jednat tvrdé metody má už 20 let za sebou, protože Duterte tam býval starosta. A ani jinde žádný lov na dealery neuvidíte, ani ty mrtvoly v ulicích. To se neděje na místech, kde jsou turisté. A ten článek je pěkná slátanina. Neříká, kam jet a doporučovat někomu zůstat v Manile je "rada za všechny prachy." Ty banány v páře dělají, ale rozhodně to není nejznámější pokrm. Co adobo, sinigang, tinola atd atd. A okurkový džus jsem tam nikdy neviděl, už vidím, jak se po něm mohou filipínci utlouct. A ta speciální omáčka na sele - lechon baboy - to potírají sojovkou a viděl jsme je na to lít sprite, aby to mělo kůrčičku.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.01.2017 10:33 178.238.213.***
Re: Filipíny 16 dní, co se dá stihnout  

Palawan, Bohol, Davao, i když v Davau teď asi budou řadit ti likvidátoři drogových dealerů :))) Jako inspiraci bych možná použil povlastniose a i tento článek - https://www.municipal.cz/zahranici/proc-navstivit-filipiny-maji-vice-lakadel-nez-si-myslite/ , sice tam jsou jen základní informace, ale aspoň budeš vědět, od čeho se odrážet a kam dál hledat.

Jarda007 20.10.2016 12:24
Filipíny 16 dní, co se dá stihnout  

Zdravím,

mám dotaz. V listopadu míříme na Filipíny na nějakých 16 dní, máte doporučení jakou cestu na tuto dobu zvolit a co případně vidět? Líbilo by se mi sopečné jezero, čokoládové vršky a ostrovy Cebu a Palawan.

Děkuji moc všem předem za poznatky.

Jarda

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu