A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Filipíny - Diskuze

Původní dotaz

banaue - ubytování

29.12.2011 00:36:32 | Zuzana Weinzettlová
Zuzana Weinzettlová
Ahoj všichni, prosím, namáte někdo typ na ubytování v Banaue? Nejsme moc nároční, jde nám spíš o cenu...
Je pravda, že na Filípínách se vyplatí ubytko řešit dopředu a nehledat až na místě ? Byli jsme v Thajsku, Indii
a na Srí Lance a určitě se vyplatilo hledat až na místě, obejít pár míst a smlouvat... jaké máte zkušenosti z Filipín?

Moc děkuji předem za odpovědi, zuzka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kuba
16.05.2013 19:15 89.24.16.***
Re: banaue - ubytování  

Ahoj Zuzko, nemůžu Tě nikde sehnat, koukni na služební mail, napsal jsem Ti tam, jestli funguje, nebo se mi ozvi přes mojí mamku, tel. na mě je ve stájích na dveřích, pa Kuba

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zuzana Weinzettlová 28.12.2011 23:36
banaue - ubytování  

Ahoj všichni, prosím, namáte někdo typ na ubytování v Banaue? Nejsme moc nároční, jde nám spíš o cenu...
Je pravda, že na Filípínách se vyplatí ubytko řešit dopředu a nehledat až na místě ? Byli jsme v Thajsku, Indii
a na Srí Lance a určitě se vyplatilo hledat až na místě, obejít pár míst a smlouvat... jaké máte zkušenosti z Filipín?

Moc děkuji předem za odpovědi, zuzka

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu